U nás je to samá příležitost.

Jistě tě zajímá práce s námi, rovnou koukni na volná místa:

Jdeme za hranice

Nechali jsme o nás napsat ostatní. Pár týdnů jsme se nechali pozorovat při práci, dávali rozhovory a na konci o nás Petr Skondrojanis napsal profil na cocuma.cz. Vyjádřil se slovy, že „takový extrém ještě neviděl.” Cítíme se tím neobyčejně poctěni. Doufáme, že po pár odstavcích budeš chtít zažít atmosféru Activate na vlastní kůži.

[ Na mou duši, na heslo k rootu... ]

Jsme slušná firma.
Máme na to razítko.

Myslí si to nejen všichni ve firmě, ale i Tomáš Hajzler. Ten stojí za projektem PeopleComm. Pokud jsi pořád na pochybách, jsme připraveni tě o tom kdykoliv přesvědčit na webu SlušnáFirma.cz.

Dlouhodobě pomáháme projektům v Nadaci Vodafone. Baví nás myšlenky nových startupů a jejich energie. Tohle nás asi nikdy neomrzí.

Svoboda až na dřeň

Jsme samostatné dítě velké Etnetery, která je ve svobodě v práci svítící maják pro ostatní české firmy. Ale my jsme šli ještě dál. Lidé mají přístup ke všemu, maximum práce si organizují sami a jsou zodpovědní za to, jak si co povedou. Každý rád kdykoliv pomůže a cokoliv se dá změnit. Vždycky jde jenom o to, abychom měli dobře v břiše, klidně usínali a byli pyšní na svoji práci.

U nás se finance řeší otevřeně ve společném kruhu, směřování firmy je společná záležitost. Jedeme na zdravý rozum a data.